Artistieke gekte in Rotterdam-Zuid: hier is onze line-up!

We zijn trots om eindelijk te onthullen waaraan we de afgelopen maanden zo hard hebben gewerkt. We presenteren hierbij de ALL CAPS-klas van 2022. Zie de artworks van de kunstenaars op de line-up pagina.

MURAL ARTISTS:
HOW and NOSM – @hownosm ๐Ÿ‡บ๐Ÿ‡ฒ
BustArt – @artofbust ๐Ÿ‡จ๐Ÿ‡ญ
Eveline Schram – @eveline.schram ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Ten Hundred – @tenhun ๐Ÿ‡บ๐Ÿ‡ฒ
James Klinge – @jamesklinge_art ๐Ÿ‡ฌ๐Ÿ‡ง
Reinier Landwehr – @reinierlandwehr ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
David Bruce – @bruceontherocks ๐Ÿ‡ซ๐Ÿ‡ท
Franky Sticks – @frankysticks ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Nomad Clan – @nomad.clan ๐Ÿ‡ฌ๐Ÿ‡ง
Jelmer Noordeman – @jelmer.noordeman ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
MONDร‰ – @loicmonde ๐Ÿ‡ซ๐Ÿ‡ท

INTERVENTION ARTISTS:
Miss.Printed – @miss.printed ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ด
Maurik Stomps – @maurik_stomps ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ

EXPECT THE UNEXPECTED (Sculpture House curated by @onno_poiesz)
Simon Schrikker – @simon_schrikker ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Henny Overbeek – @henny_overbeek ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
EGS – @oldhelsinki ๐Ÿ‡ซ๐Ÿ‡ฎ

LIVE PAINTING (sunday september 11)
Arno A. – @arnoa.artwork ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
OLLIO – @ollio ๐Ÿ‡ธ๐Ÿ‡ช
Zepp van der Spek – @zepps_signs ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
BASE23 – @base23art ๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช

Hopelijk zien we jullie tussen 4 en 11 september ook rondfietsend of -wandelend in Feijenoord om deze artiesten aan te moedigen. Wij kunnen niet wachten! ๐Ÿ™๐Ÿผ๐Ÿ™๐Ÿผ