Artistieke gekte in Rotterdam-Zuid: hier is onze line-up!

We zijn trots om eindelijk te onthullen waaraan we de afgelopen maanden zo hard hebben gewerkt. We presenteren hierbij de ALL CAPS-klas van 2022. Zie de artworks van de kunstenaars op de line-up pagina.

MURAL ARTISTS:
HOW and NOSM – @hownosm 🇺🇲
BustArt – @artofbust 🇨🇭
Eveline Schram – @eveline.schram 🇳🇱
Ten Hundred – @tenhun 🇺🇲
James Klinge – @jamesklinge_art 🇬🇧
Reinier Landwehr – @reinierlandwehr 🇳🇱
David Bruce – @bruceontherocks 🇫🇷
Franky Sticks – @frankysticks 🇳🇱
Nomad Clan – @nomad.clan 🇬🇧
Jelmer Noordeman – @jelmer.noordeman 🇳🇱
MONDÉ – @loicmonde 🇫🇷

INTERVENTION ARTISTS:
Miss.Printed – @miss.printed 🇳🇴
Maurik Stomps – @maurik_stomps 🇳🇱

EXPECT THE UNEXPECTED (Sculpture House curated by @onno_poiesz)
Simon Schrikker – @simon_schrikker 🇳🇱
Henny Overbeek – @henny_overbeek 🇳🇱
EGS – @oldhelsinki 🇫🇮

LIVE PAINTING (sunday september 11)
Arno A. – @arnoa.artwork 🇳🇱
OLLIO – @ollio 🇸🇪
Zepp van der Spek – @zepps_signs 🇳🇱
BASE23 – @base23art 🇩🇪

Hopelijk zien we jullie tussen 4 en 11 september ook rondfietsend of -wandelend in Feijenoord om deze artiesten aan te moedigen. Wij kunnen niet wachten! 🙏🏼🙏🏼